Výsledky

2018 - MASTERS

EXLM Jarní časovka v Hodkovicích nad Mohelkou - 1. místo (extraliga masters)

Memoriál Jirky Hemerky - 1. místo (časovka, Litomyšl)

MP Kralická časovka - 1. místo ( moravský pohár)

MP Specialized Domašov Classic Tour - 6. místo (silnice, moravský pohár)

MS amatérů (Occhiobello, Itálie) - 2. místo (časovka)

MP Skřítek I. - 3. místo (časovka, moravský pohár)

SP UCI Gran Fondo World Series (Lublaň, Slovinsko) - 7. místo (časovka)

MP Kralické okruhy - 1. místo (silnice, moravský pohár)

MP Okolo Divoké Orlice - 2. místo (silnice, moravský pohár)

SP UCI Gran Fondo World Series (Grindsted, Dánsko) - 2. místo (časovka)

MP Masná hora - 2. místo (časovka)

MČR amatérů (Suchdol nad Odrou) - 1. místo (časovka jednotlivců)

MP Energotis - 3. místo (silnice)

MČR masters - 2. místo (časovka jednotlivců)

MČR masters - 1. místo (časovka dvojic)

SP masters (St. Johann in Tirol, Rakousko) - 1. místo (sprint 1 km)

MS masters (St. Johann in Tirol, Rakousko) - 6. místo (časovka jednotlivců)

MS masters (St. Johann in Tirol, Rakousko) - 6. místo (silniční závod)

Do vrchu Ještěd - 1. místo (hromadný závod do vrchu, extraliga masters)

Lucký Vrch - 1. místo (časovka do vrchu) 

MS UCI Gran Fondo (Varese, Itálie) - 17. místo (časovka jednotlivců)

ME amaterů (Lido delle Nazioni, Itálie) - 3. místo (časovka jednotlivců)

Silniční časovka jednotlivců - 1. místo (časovka, Moravská Třebová, Cykloman)


2017 - MASTERS

VC Hlohovce - 1.místo (silniční závod)

29. Einzelzeitfahren in Ybbs - 1. místo (časovka, rakouský pohár)

56. Kirschblütenrennen (Wels) - 52. místo (silnice rak. pohár)

XXVI. Miedzynarodowy Wyścig Kolarski "ŚLĘŻAŃSKI MNICH" Sobótka (pohár masters) - 2. místo (silnice)

Jarní časovka v Hodkovicích nad Mohelkou - 2. místo (extraliga masters)

Memoriál Jana Lamicha, Pohoří - 1. místo (časovka, Dobrušský pohár)

Vidnavské okruhy - 1. místo (silnice, moravský pohár)

Velká cena elektrárny Chvaletice - 1. místo (kritérium, extraliga masters)

Tři Dvory - 2. místo (časovka, moravský pohár)

Sezemice - 1. místo (časovka, extraliga masters)

Sezemice - DNF (silnice, extraliga masters)

Mezinárodní maraton Evropa Znojmo - 1. místo (silnice, extraliga masters)

Kralická časovka - 3. místo (moravský pohár)

MS amatérů (Occhiobello, Itálie) - 3. místo (časovka)

UCI Gran Fondo World Series (Albi, Francie) - 3. místo (časovka)

UCI Gran Fondo World Series (Albi, Francie) - 7. místo (silnice)

Okolo Divoké Orlice - 7. místo (silnice, moravský pohár)

UCI Gran Fondo World Series (Lublaň, Slovinsko) - 3. místo (časovka)

UCI Gran Fondo World Series (Lublaň, Slovinsko) - 8. místo (silnice)

Kralické okruhy - 2. místo (silnice, moravský pohár)

Memoriál Zdeňka Bambáska - 1. místo (časovka, extraliga masters)

Giro de Zavadilka - 1. místo (časovka trojic)

Energotis - 5. místo (horský závod, moravský pohár)

Krakonošův cyklomaraton - 5. místo (maraton)

MČR masters - 1. místo (časovka jednotlivců)

Skřítek II. - 2. místo (časovka, moravský pohár)

DP Luisino Üdolí - 2. místo (horská časovka)

MS Granfondo masters (Albi, Francie) - 9. místo časovka

MS Granfondo masters (Albi, Francie) - 22. místo silniční závod

Šandovka - 1. místo (časovka)
Lucký Vrch - 1. místo (časovka do vrchu)

Klášterec - Adam - 2. místo (horská časovka)

 

UCI Gran Fondo World Series (Varese, Itálie) - 6. místo (časovka)

 

Silniční časovka jednotlivců - 1. místo (časovka, Moravská Třebová, Cykloman)

 

 

 

 

2016 - MASTERS

15. ročník Velikonočních okruhů (Luže) - 1. místo (kritérium)

22. První jarní nadýchnutí - 1. místo (časovka, Rudoltice)

28. Einzelzeitfahren in Ybbs - 2. místo (časovka, rakouský pohár)

Jarní časovka v Hodkovicích nad Mohelkou - 1. místo (extraliga masters)

Tři Dvory - 1. místo (časovka, moravský pohár)

Sezemice - 1. místo (časovka extraliga masters)

Krátkého memoriál - 1. místo (silnice, extraliga masters)

Mezinárodní maraton Evropa Znojmo - 1. místo (silnice, extraliga masters)

Kralická časovka - 2. místo (moravský pohár)

Memoriál Česti Šilda - 1. místo (časovka, Černá za Bory)

Velká cena elektrárny Chvaletice - 1. místo (kritérium, extraliga masters)

MS amatérů (Occhiobello, Itálie) - 2. místo (časovka)

Skřítek I. - 1. místo (časovka, moravský pohár)

Hodonice - 1. místo (časovka, extraliga masters)

Hodonice - 1. místo (silnice, extraliga masters)

UCI Gran Fondo World Series (Lublaň) - 2. místo (časovka, světový pohár masters A)

Okolo Pastvin - 4. místo (silnice, moravský pohár)

Mcely - 1. místo (časovka, extraliga masters)

Mcely - 2. místo (silnice, extraliga masters)

Králíky - 1. místo (silnice, moravský pohár)

VC Žamberka - 2. místo (etapový závod, moravský pohár)

Amper cup Moravská Třebová - 1. místo (silnice, moravský pohár)

Energotis - 3. místo (horský závod, moravský pohár)

MR SAC - 1. místo (časovka, mistrovství republiky amatérů)

MR SAC - 6. místo (silnice, mistrovství republiky amatérů)

MČR masters - 1. místo (časovka jednotlivců)

Skřítek II. - 1. místo (časovka, moravský pohár)

Memoriál Václava Vele - 2. místo (časovka do vrchu, extraliga masters)

MS masters (St. Johann in Tirol, Rakousko) - 2. místo (časovka jednotlivců)

MS masters (St. Johann in Tirol, Rakousko) - 6. místo (silniční závod)

Do vrchu Ještěd - 2. místo (hromadný závod do vrchu, extraliga masters)

ME amaterů (Lido delle Nazioni, Itálie) - 3. místo (časovka jednotlivců)

Lucký Vrch - 1. místo (časovka do vrchu)

Klášterec - Adam - 1. místo (horská časovka)

Silniční časovka jednotlivců - 1. místo (časovka, Moravská Třebová, Cykloman)

 

2015 - ELITE

21. První jarní nadýchnutí - 1. místo (časovka, Rudoltice)

14. ročník Velikonočních okruhů (Luže) - 1. místo (kritérium)

27. Einzelzeitfahren in Ybbs - 15. místo (časovka, rakouský pohár)

ČP Zbraslav - 6. místo (silnice)

ČP Kyjovské Slovácko - 12. místo (silnice)

Kol-Ja (Českolipský pohár) - 2. místo (časovka, Jabkenice)

Wiener cup (Alland) - 3. místo (časovka)

Hodkovice - 4. místo (časovka, extraliga masters)

Vidnavské okruhy - 2. místo (silnice, moravský pohár)

Sezemice - 1. místo (časovka extraliga masters)

Krátkého memoriál - 1. místo (silnice, extraliga masters)

4. GP autodromo Adria - 1. místo (silnice)

MS amatérů (Occhiobello, Itálie) - 1. místo (časovka)

GP citta di Mesola - 2. místo (silnice)

Tři Dvory - 2. místo (časovka, moravský pohár)

Skřítek (Petrušov)- 4. místo (časovka, moravský pohár)

Pastvinské okruhy - 1. místo (silnice, moravský pohár)

Hodonice - 1. místo (časovka, extraliga masters)

Českotřebovský cyklomarathon - 2. místo (mtb)

MČR Masters (Mcely) - 1. místo (silnice, extraliga masters)

MČR Elite (Žilina) - 10. místo (časovka)

 

2014 -ELITE

Miedzynarodowe Kryterium Kolarskie Dzierzoniow (Polský pohár) - 16. místo (kritérium)
XXIII. Miedzynarodowy Wyścig Kolarski "ŚLĘŻAŃSKI MNICH" Sobótka (Polský p.) - 27. místo (silnice)
26. Einzelzeitfahren in Ybbs - 14. místo (časovka, rakouský pohár)
53. Kirschblütenrennen (Wels) - 25. místo (silnice rak. pohár)
Jarní prolog - 1. místo (časovka, Herrenwalde)
Vidnava - 3. místo (silnice, moravský pohár)
Tři Dvory - 2. místo (časovka, moravský pohár)
GP Lago delle Nazioni - 2. místo (silnice, Itálie)
MS amatérů (Occhiobello, Itálie) - 1. místo (časovka)
Mtb bikemarathon sport Bárt - 1. místo
DP Luisino Üdolí - 1. místo (horská časovka)
Skřítek (Petrušov)- 1. místo (časovka, moravský pohár)
Mtb marathon Maštale - 1. místo (trať 50km)
Pastvinské okruhy - 1. místo (silnice, moravský pohár)
Kralické okruhy - 4. místo (silnice, moravský pohár)

2013 - ELITE

4. VN Dobropolje (Slovinský pohár) - 5. místo (silnice)
Miedzynarodowe Kryterium Kolarskie Dzierzoniow (Polský pohár) - 9. místo (kritérium)
XXII. Miedzynarodowy Wyścig Kolarski "ŚLĘŻAŃSKI MNICH" Sobótka (Polský p.) - 14. místo (silnice)
25. Einzelzeitfahren in Ybbs - 10. místo (časovka, rakouský pohár)
52. Kirschblütenrennen (Wels) - 29. místo (silnice rak. pohár)
RC Schnecke-Frühjahrsklassiker (Trainingsrennen, Andlersdorf) -  2. místo (časovka)
RC Schnecke-Frühjahrsklassiker (Trainingsrennen, Prottes) - 2. místo (silnice)
Grácia Orlová (Světový pohár, Orlová) - 103. místo (etapový závod)
MS amatérů (Occhiobello, Itálie) - 1. místo (časovka)

Choceňsko - Zářecko Lhotecké okruhy - 2. místo (mtb)

MP Pastviny - 1. místo (silnice)

Etapový závod Langenlois (Rakousko) - 47. místo

Českotřebovský cyklomarathon - 2. místo (mtb)

MČR (Nová Dubnica, Slovensko) - 5. místo (časovka)

MČR (Nová Dubnica, Slovensko) - 13. místo (Silnice)

Mirva Tour (Cykloman, Petrušov) - 1. místo (silnice)

DP Olešnice - 1. místo (silnice)

SP Tour de Feminin (Krásná Lípa) - 93. místo (etapový závod)

Heřmanický Větrník (Šumperský poh., Horní Heřmanice) - 1. místo (MTB XC)

Okolo Šenova (Polevsko) - 1. místo (MTB marathon)

Suchý vrch (z Červené Vody) - 1. místo (horská časovka)

Górski Walbrzyski wyscig kolarski - 35. místo (etapový)

Tour de Zeleňák (Rumburk) - 1. místo (silnice)
MČR čas. dvojic (Březnice) - 2. místo
XC Gema Hrádek (Varnsdorf) - 1. místo (mtb)
Peklo severu (Jedlová) - 2. místo (mtb časovka do vrchu)
Klášterec - Adam - 1. místo (horská časovka)
Cykloman (MT - Chornice - MT) - 1. místo (časovka)
Noční MTB časovka (Jiřetín pod Jedlovou) - 1. místo

 

2012 -ELITE

XXI. Miedzynarodowy Wyścig Kolarski "ŚLĘŻAŃSKI MNICH" (Sobótka) - 25. místo (silnice)
XI. ročník Velikonočních okruhů (Luže) - 1. místo (kritérium)
24. Einzelzeitfahren in Ybbs - 13. místo (časovka, rakouský pohár)
51. Kirschblütenrennen (Wels) - DNF (pro defekt, silnice rak. pohár)
ČP Kyjov - 6. místo (silnice)
 ČP Kyjov - DNF (kritérium)
Neusiedlersee Radmarathon (Morbisch am See) - 1. místo(časovka)
GP Matoušek (Jevíčko) - 5. místo (etapový)
GF Felice Gimondi (Bergamo, IT) - 6. místo (marathon)
MS amatérů (Occhiobello, IT) - 2. místo (časovka)
Trofeo di Forli ( IT) - 1. místo (silnice)
Choceňsko - Zářecko Lhotecké okruhy - 1. místo (mtb)
DP Rychnov nad Kněžnou - 1. místo (silnice)
Sudety tour (Teplice n. Metují) - 2. místo (marathon, krátká trasa)
Author cup (Litomyšl) - 1. místo (mtb)
DP Luisino Üdolí - 1. místo (horská časovka)
XCR cup (Brno, Masarykův okruh) - 1. místo (sil. okruhy)
MČR (Púchov) časovka - 6. místo
Kellys Rampušák (Štíty)- 2. místo (marathon, dlouhá trasa)
Cykloman, Ori cup (Petrušov) - 1. místo (silnice)
SP Tour de Feminin (Krásná Lípa) - 88. místo (etapový závod)
MS amatérů Itálie - 4. místo (silnice)
Trofeo Krifi (Ro Ferrarese) - 1. místo (silnice)
Sangue, Sudore e Lacrime (Almeno San Bartolomeo) - 1. místo (etapový závod)
ME amatérů Itálie - 1. místo (časovka)
8. Hans Jöchl Einzelzeitfahren (Erpfendorf) - 3. místo (časovka)
Suchý vrch (z Červené Vody) - 1. místo (horská časovka)
Górski Walbrzyski wyscig kolarski - 18. místo (etapový)
DP Polomské okruhy - 1. místo (silnice)
Tour de Zeleňák (Rumburk) - 2. místo (silnice)
Grand Prix de la Montagna (Torbole) - 3. místo (hromadný závod do vrchu)
Trofeo di Soave - 4. místo (silniční)
Trofeo citta di Piadena - 1. místo (silniční)
MČR čas. dvojic (Březnice) - 5. místo
Lucký Vrch - 1. místo (časovka do vrchu, mistrovství Pardubického kraje)
Klášterec - Adam - 1. místo (horská časovka)
Cykloman (MT - Chornice - MT) - 1. místo (časovka)

2011 - ELITE

ČP Pičín - 2. místo (silnice)
ČP Zbraslav - 3. místo (silnice)
Cykloman Křenov - 1. místo (časovka)
DP Pohoří - 1. místo (časovka)
MP Maletín - 1. místo (časovka)
MS amatérů  Itálie - 2. místo (časovka)
Mtb bikemarathon sport Bárt - 1. místo
Mtb cross Choceňsko - Zářecko Lhotecké okruhy - 1. místo
DP Rychnov nad Kněžnou - 1. místo (silnice)
Etapový závod Langenlois (Rakousko) - 19. místo
MP Kralické okruhy - 1. místo (silnice)
MP Do sedel - 1. místo (silnice)
MČR časovka - 4. místo
MČR silnice - 8. místo
Cykloman (Petrušov) - 1. místo (silnice)
DP Kvasiny - Luisino údolí - 1. místo (časovka)
MS amatérů Itálie - 2. místo (silnice)
ME amatérů Itálie - 1. místo (časovka)
MP Dlouhé stráně - 1. místo (horský závod)
DP Nutriproduct (Orlické hory) - 1. místo (silnice)
DP Dobruška - Šerlich - 1. místo (časovka)
Malá Haná - 1. místo (marathon)
VC Roadcycling (Dukovany) - 1. místo (etapový, silnice + časovka)
MP Okolo Lanškrouna - 1. místo (silnice)
Mirva Tour (Radiměř) - 1. místo (silnice)
DP Polomské okruhy - 1. místo (silnice)
MP Hamry - 1. místo (silnice)
XCR Cannondale cup - 1. místo (kritérium)
DP Kounov - 1. místo (silnice)
Mistrovství kraje - 1. místo (silnice, 2. místo v závodě)
Klášterec - Adam - 1. místo (horská časovka)
Cykloman (MT - Chornice - MT) - 1. místo (časovka)

2010 - ELITE

ČP Velká cena Plzně - kritérium 4. místo
ČP Memoriál Rudolfa Schejbala - kritérium 5. místo
ČP Soběslavské okruhy - kritérium 5. místo
ČP Zbraslav u Brna - silnice 6. místo
RP Internationale Kirschblütenrennen - silnice 13. místo
ČP Pičín - časovka 3. místo
ČP Pičín - silnice 7. místo
Grácia Orlová - etapový z. konec ve 4. etapě (69. místo)
GP Matoušek - etapový z. 6. místo
MP Maletín - časovka 2. místo
MP Pastviny - silnice 1. místo
MP Libina - časovka 1. místo
ČP Hradec Králové - časovka 3. místo
MP Skřítek - časovka 1. místo
ČP Hradec Králové - kritérum 3. místo
ČP Hana Tour - etapový 10. místo
MČR Kyjov - časovka 8. místo
MČR Kyjov - čas. družstev 4. místo
MČR Kyjov - silnice 10. místo
MP Žamberk - etapový z. 1. místo
Tour de Feminin - etapový z. 96. místo
MR S.A.C. Klatovy - časovka 2. místo
MR S.A.C. Klatovy - silnice 1. místo
MP Energotis - horský z. 1. místo
DP Olešnice - silnice 1. místo
MP Adriana - časovka 1. místo
DP Prázovka - časovka 1. místo
ČP Kopřivnice - kritérium 2. místo
MP Lanškroun - silnice 2. místo
MP Králíky - časovka 1. místo
ČP Výškov - kritérium 7. místo
ČP Habartov - silnice 1. místo
ČP Kyjov - kritérium 4. místo
ČP Kyjov - silnice 4. místo
ČP Brno - kritérium 3. místo
ČP Brno - silnice 3. místo
Klášterec - Adam - časovka 1. místo